Контекст

Відкритий лист 36 колишніх українських стипендіатів програм Інституту Кенана стосовно спонсорства, разом із Посольством Росії у США, концерту «За єдність» (31 жовтня 2017 року).

Запрошення до подання заяв на нову позицію директора з наукових досліджень в київському офісі Інституту Кенана, яку пізніше було переформатовано у позицію головного дослідника з питань України (19 грудня 2017 року).

Оголошення Інституту Кенана про те, що професора Михайла Мінакова було прийнято на посаду головного дослідника з питань України, про додаткові гранти на дослідження для українських науковців, та про відхід директорки київського офісу д-ра Катерини Смаглій.

Відкритий лист 31 колишнього українського стипедіата програм Інституту Кенана стосовно звільнення колишньої директорки київського офісу, політики Інституту відносно України та Росії, підпорядкування українознавчої дослідної програми всередині Центру Вудро Вілсона та призначення професора Мінакова на окрему позицію головного дослідника з питань України  (27 лютого 2018 року).

Заява Джейн Гарман, президентки та CEO Центру Вілсона, що оголосила про закриття київського офісу Інституту Кенана та висловила довір’я до керівництва Інституту (1 березня 2018 року).

Стаття-опінія (авторська колонка) професора Мінакова у французькій газеті Le Monde, яку часто цитували як доказ нібито його однобічності та антиукраїнського упередження. Статтю було опубліковано у розділі «Дебати» разом із статтею-опінією Тетяни Огаркової та Володимира Єрмоленка (1 вересня 2017 року). Пропонуємо переклад на українську обох статтей.

Стаття-опінія (авторська колонка) д-ра Катерини Смаглій про обставини її звільнення та політику Інституту Кенана у газеті Kyiv Post (28 грудня 2018 року).

Повний перелік публікацій професора Мінакова.